Devrek Postası

ZGC’DEN ŞEHİTLER DERNEĞİNE ANLAMLI ZİYARET

Azerbaycan’ da Bakü ve Dağlık Karabağ ile ilgili bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan ZGC Başkanı Derya Akbıyık, milletvekili Ganire Pasayeva’nın Şehitler Derneğine gönderdiği hediyeleri başkan Mustafa Yorulmaz’ a teslim etti.

ZGC’DEN ŞEHİTLER DERNEĞİNE ANLAMLI ZİYARET
10 views
25 Eylül 2023 - 10:53

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ( ZGC) Başkanı Derya Akbıyık, Azerbaycan gezisi sırasın milletvekili Ganire Pasayeva, tarafından kendilerine şehitler derneğine verilmek üzere teslim edilen özel hediyeleri Şehitler derneği başkanı Mustafa Yorulmaz ve yönetim kuruluna takdim etti.
Başkan Akbıyık, ’’Azerbaycan seyahatimizde milletvekili ve Türkiye sevdalısı Ganire Pasayeva, hem Zonguldak’ a, hem de Şehitler ve Gaziler derneği başkan ve ailelerine en derin sevgilerini , saygılarını gönderdi. Onlar bizim için çok önemlidir, değerlidir. En kısa zamanda Zonguldak’a geleceğini ifade etti.
Bugün için Azerbaycan milletvekili Ganire Pasayeva, geçirdiği ani bir sağlık sorunu nedeni ile hastane de tedavi altında tutulmaktadır: Kendisine acil şifalar, sağlık ve sıhhat diliyoruz. Dualarımız onunla’’ dedi.
Şehitler derneği başkanı Mustafa Yorulmaz ise konuşmasında şunları söyledi. ‘’Sayın milletvekili daha önce derneğimizi ziyaret etmiştir. Türkiye sevdalısı değerli bir isimdir. Türk ve Azerbaycan dostluğuna büyük katkı vermiştir. Hediyelerini için yürekten teşekkür ediyoruz. Bizleri unutmamış. Bizlerde unutmayacağız. Bugün için sağlık sorunu olduğunu duyduk. Çok geçmiş olsun dileklerimiz ile sağlık ve sıhhat diliyoruz. Başkan Akbıyık ve yönetim kuruluna da bizlere karşın gösterdiği yakın ilgi ve alaka nedeni ile teşekkür ediyoruz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.