Devrek Postası

KARANLIK’TA KILIÇ SALLAMAK

KARANLIK’TA KILIÇ SALLAMAK
Recep Kalmaoğlu( hira_tic@hotmail.com )
77 views
28 Eylül 2023 - 7:19

İçişleri Bakanlığı Müfettişleri çalışmasını tamamladı. Zonguldak Valiliği’ne gönderilen evrakları Devrek Belediye yöneticilerinden 3 kişi için yargılanması için izin istedi. Valilik’te bu konuda inceleme ve yargılanması konusunda izin verdi. Dosya içeriği hakkında tam bir açıklama olmadığından hukuki süreci takip etmek dışında ifade edebileceğimiz bir durum söz konusu değil ama CHP Genel merkezi bu konuyu nasıl değerlendirecek buda ayrı bir soru ayrı bir cevap beklenen durum.

Siyasi partiler Yerel seçimler için aday adaylık süreci için çalışmalara başladı aday adaylık için sahaya Yavaş’tan inildi yoklamalar başladı ilçe başkanlık seçimleri bitti il başkanlıkları seçimleri yapan partilerin seçimleri de hemen hemen bitti. Artık yerel secimler için kollar sıvanmaya başlandı.
Bir duyumdur ki; Devrek’te Mevcut belediye Başkanına olan rahatsızlığın oluşturduğu örgütlenme ve birleşmeler Mevcut Belediye Başkanının aynı koltuk adına tekrarlanmaması için Ankara’da Genel merkez önünde kendi yeterlilikleri içersin’de eylem düşünceleri olduğu ve bu konuda protesto haklarını kullanacakları konusunda bir duyum aldım, Kısa ifade ile parti içeresindeki muhalif grup Belediye Başkanına olan tavırlarını bir üst levele taşımak konusunda çalışmalar yaptığı söylentisi vardı bu söylentiden öteye gittiği duyumunu aldık, artık bu eylemin yapılacağı günü beklemek en heyecanlı bekleyiş olsa gerek bir basın mensubu olarak.

Devrek AKP aday adaylık konusunda çalışmalar içersin’de iken gelişen hukuki süreç sonrası istifalar sonrası ilçe başkanı İsmail Cİnbir oldu, Hayırlı olsun demek âdettendir. Bir şey değişecek mi hayır, bir hayrı olacak mı hayır, bir faydası olacak mı hayır, bir katkı sağlayacak mı hayır, bir yanlışa durumu diyecek hayır, Doktoruna sahip çıkacak mı hayır, Başhekimine sahip cıkacak’mı hayır, Sel mağdurlarının yanında mı olacak hayır, Mağdur olan Karşıyaka asma köprüsü konusunda bir faydası olacak mı hayır. Devrekde atanacak müdür kalmadığı için Çaycuma’dan gelen müdürlere müdahale edecek mi hayır. Hiçbir ehliyeti liyakati dikkate alacaklar mı hayır. Yönetimde yer bulduğu için egosu şişmeyecek mi hayır. İstiklal okulunun yapımı konusunda söz sahibi olacak mı hayır. Devrek’te bir gencin önünü açaçaklar’mı hayır. Devrekde bir girişimciye liderlik mi yapacaklar hayır. Devrekde yapılan zalimlikler olursa buna dur diyecekler mi hayır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.