Devrek Postası

KAYMAKAM EVLİCE DEVREK’TEKİ GÖREVİ’NE BAŞLADI

Devrek Kaymakamlığına atanan Ilgaz Kaymakamı Muhammed Evlice görevine başladı.

KAYMAKAM EVLİCE DEVREK’TEKİ GÖREVİ’NE BAŞLADI
71 views
03 Ekim 2023 - 10:40

Devrek’e tayini çıkan Ilgaz Kaymakamı Muhammed Evlice ilçede vekaleten görevine bugün itibariyle başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Çankırı’nın Ilgaz Kaymakamlığından Devrek Kaymakamlığı’na görevlendirme ile atanan Evlice görevine bugün başladı. 1990 yılında Afyonkarahisar’da doğan Evlice, İlk ve lise öğretimini Afyonkarahisar’da tamamladı. Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu olan Muhammed Evlice 2015 yılında İçişleri Bakanlığı’nın açtığı Kaymakam adaylığı sınavını kazandı. Afyonkarahisar’da Kaymakam Adayı olarak mesleğine başladı. Valilik stajını Afyonkarahisar’da, teftiş stajını İstanbul’da, refiklik stajını ise Eskişehir’in Sivrihisar İlçesi ve Yozgat’ın Yerköy ilçelerinde gerçekleştirdi.
Eskişehir’in Mihalgazi, Bitlis’in Adilcevaz, Kütahya Altınbaş, Trabzon Araklı, Isparta Şakirkaraağaç ve Denizli’nin Bozkurt ilçelerinde Kaymakam Vekilliğinde bulundu. 2017 yılında İngiltere’ye giderek Liverpool Üniversitesi’nde lisan eğitimi aldı. Kaymakam olarak ilk görev yeri Karabük’ün Yenice İlçesi olan Evlice, Sivas Akıncılar, Diyarbakır Lice ve Çankırı’nın Ilgaz ilçelerinde görevlerde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.