Devrek Postası

SEN KAZAN BEN BAKAYIM

SEN KAZAN BEN BAKAYIM
Recep Kalmaoğlu( hira_tic@hotmail.com )
77 views
01 Kasım 2023 - 8:14

Aday Adayları ve Ciddi adaylar ortalığa dökülmeye başladılar ama şimdiden ifade ediyorum Aday Adayları hiçbir secim vatandaştan uzak kalınarak kazanılmaz, Ayrıştırarak kazanılmaz, bölerek kazanılmaz, kırarak kazanılmaz, üzerek kazanılmaz. Secime girecek adaylar vatandaşın 5 yılda bir defa rahat konuşma hakkı olan yerel secim süreci biraz insanı özgürleştiriyor. Tabi Devrek’te bazı güçler bazı insanları telefonla arayarak şöyle yapma şöyle etme diyerek etkilemek gibi bir yola giriyorlar ama insan şaşıyor….
Kim ne derse desin Çetin Bozkurt maça bir sıfır önde başlayacak ve yine söylüyorum Çetin Bozkurt eğer yerel secimde aday gösterilirse, sağlık sorunu yaşamaz ise, Kendi girmek istemezse, kişisel sorunlardan dolayı katılmak istemez ise secimde bazı şeyler değişebilir. Lakin genel olarak baktığımızda AKP kanadı secime girse ’de ne kadar başarılı olur kestirmek zor eskiden bir rüzgâr vardı belirsizdi ama sonuç tahminlere çok yakındı. Şimdi AKP bir hayli yoruldu, metal yorgunluğunu hala üstünde mevcut yeni ilçe başkanı Eş dost akraba oğul, yeğenden oluşan bir kadro ile yola çıkmaya hazırlanıyor sonucu şimdiden kestirmek zor.
Vatandaş ne kadar dikkate alır bilmiyorum ama hangi aday olursa olsun yok oğlunu işe alacam yok kızını işe alacam yok seni işe alacam gibi sözel sözlere kanmayın belge talep edin bir şahitlik edecek bir evrak olur bir belirleyici olmalı seni işe alırım diyerek şu an sokaklarda olan bir sürü insan tanıyorum herkez işini sağlama bağlasın secim bu 5 yılda bir geliyor birileri kazanırken siz neden bakasınız.

Muhalefetin umudu, ekonomik saldırıyla bozulan dengeler sebebiyle halkın Ak Parti’ye sandıkta ceza kesmesi. Belediye seçimlerinde Ak Parti’nin oy kaybedeceğini düşünen muhalefet vatandaştan beklentisi yüksek olacak. Emekliye zamda vermedi emekli kanadı zaten cezayı sandıkta kesecem diyor çok ama çok ilginç bir secim olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.