Devrek Postası

BAŞKAN BOZKURT’UN 10 KASIM MESAJI

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Atatürk’ün, ölümünün 85. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN BOZKURT’UN 10 KASIM MESAJI
9 views
09 Kasım 2023 - 7:57

Başkan Bozkurt, Atatürk’ün, ölümünün 85. yılında da değeri her gün biraz daha artan ve sıradanlaştırılmayan bir önder olduğuna vurgu yaptı.

     Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Çetin Bozkurt, “85 yıl önce, fikirleri, yaşamı ve eserleriyle ölümsüzlüğe yolcu ettiğimiz Atatürk, aramızdan ayrılışının 85. yılında da değeri her gün biraz daha artan ve sıradanlaştırılmayan bir önderdir” dedi. Yurt içinde ve yurt dışında yüzyılın lideri olarak saygıyla anılan Atatürk’ün, bir değişim projesinin mimarı olduğunu dile getiren Başkan Bozkurt, özgürlük, bağımsızlık, değişim ve çağdaşlaşma projesinin eseri olan laik Türkiye Cumhuriyeti’nin Atatürk’ün en büyük eseri olduğunu kaydetti.

     Başkan Çetin Bozkurt, mesajında şu ifadelere yer verdi: ”Barışın, dostluğun, kardeşliğin, insanlığın çok ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğu günümüz dünyasında, Atatürk’ün eserinin değeri de her gün daha çok artıyor ve daha iyi anlaşılıyor. Bir ülkenin onurunu, haysiyetini koruyarak nasıl değiştirileceğini, dönüştürüleceğini, nasıl çağdaş ve örnek cumhuriyet haline getirilebileceğini hem tarih yazarak hem tarihe not düşerek göstermiş hem de mazlum milletlere örnek olsun diye tarihe tescil ettirmiş olan Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 85. yılında da saygıyla, şükranla, özlemle anıyor ve arıyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.