Devrek Postası

DEVREK MYO’NUN ŞAMPİYONLARI ÖZÖLÇER’İ ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz hafta Sinop Lezzetleri Sempozyumunun düzenlediği lezzet yarışmasından birincilik ile dönen Devrek Meslek Yüksekokulu Aşçılık programı öğrencileri, Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i makamında ziyaret etti.

DEVREK MYO’NUN ŞAMPİYONLARI ÖZÖLÇER’İ ZİYARET ETTİ
90 views
22 Ekim 2022 - 23:45

13-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen yarışmada yöresel yemek kategorisinde birinci olan öğrenci Fatma Zehra Aydın ve hazırladığı tabak ile üniversitelerarası kategoride birinci olan öğrenci Berfun Çağlar’a ziyarette Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yakup Söylemez, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İbrahim Kadem, Dr. Öğr. Üyesi İhsan Kazkondu ve Öğr. Gör. Erol Kesgin eşlik etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özölçer, elde edilen başarının gurur verici olduğunu ifade etti. Öğrencileri ve öğretim üyelerini tebrik eden Rektör Özölçer, günün anısına öğrencilere bröve ve Aşçılık programını temsilen Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yakup Söylemez’e tabak plaket hediye etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.