Devrek Postası

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

Devrek Belediye Meclisi’nin Kasım ayı olağan toplantısı Başkan Çetin Bozkurt başkanlığında yapıldı.

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
129 views
03 Kasım 2022 - 13:28

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda gündemdeki maddeler görüşüldü. Gündemde yer alan, Belediyenin 2023 Mali Yılı Analitik (Gelir-Gider) Bütçesi ile Belediyeye ait gelir tarifelerinin 2023 Mali Yılı için belirlenmesi talebi görüşülerek oybirliğiyle Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi.
İmar Komisyonundan gelen raporlar okunarak komisyondan geldiği şekliyle oybirliğiyle kabul edildi. Yine toplantıda, Ticari taksiler ve taksi duraklarının kuruluş, çalışma ve denetleme esasları yönetmeliğinde güncelleme yapılması talebi oybirliğiyle Türlü İşler Komisyonuna havale edildi.
Gündeme sonradan ilave edilen, belediyeye ait yol artığı parselin satışı konusu da oybirliğiyle Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi. Toplantının ikinci birleşimi 17 Kasım 2022 Perşembe günü saat:11.00’de Belediye Meclis Toplantı Salonunda toplanılmak üzere sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.