Devrek Postası

İYİ Parti Gökçebey Kongresini Yaptı

İYİ Parti Gökçebey 3. Olağan Kongresi yapıldı. Mevcut İlçe Başkanı İsmail Demirbaş,tek aday olarak girdiği kongrede tekrar başkan seçildi.

İYİ Parti Gökçebey Kongresini Yaptı
127 views
06 Kasım 2022 - 13:10

05.11.2022 Cumartesi günü Sultan Cafe’de yapılan Kongreye; İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, Erdal Gülay, il ve ilçe yönetimi, CHP Gökçebey ilçe Başkanı Ali Rıza Yılmaztürk, , CHP Gökçebey İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Nermin Bozaklı, CHP Gökçebey Belediye Meclis Üyesi Mustafa Uyan, Nurşen Karademir, mahalle ve köy muhtarları ve çok sayılı partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre başladı.

Divan Başkanlığına; Karabük eski Belediye Başkanı Dursun Altınparmak, Sinan Poyraz, Mustafa Özdemir ve Dursun şirin seçildi.

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk yaptığı konuşmada; İYİ Parti 25 Ekim 2017 tarihinde genel başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından kuruldu. Bugün,, İyi Parti her gecen gün gücüne güç katarak büyümekte ve Türkiye siyasetinde önemli yerdedir. Önümüzde yapılacak Genel seçimlerde başarılı olacağız. Ve böylelikle vatandaşlarımızın refah, huzur ve ekonomik seviyelerini yükseltmeye çalışacağız.

İyi partimizin bir belediye başkanı olarak bir neferi olarak, ilçemizde proje kapsamında bir hizmetler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerimizi ilçe halkımız tarafından takdirle karşılanıp desteklerini de vermektedirler.

Kongreler bir bayrak yarışıdır. Demokrasi adına güçtür. Bugün İlçe Başkanımız İsmail Demirbaş başkanlığında yeni seçilecek ilçe yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarıma şimdiden görevlerinde başarılar diler ve kongremize katılan davetli misafirlerimiz başta olmak üzere İyi partiye gönül veren herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

İyi Parti Gökçebey İlçe Başkanı İsmail Demirbaş yaptığı konuşmasında;” ’Türkiye’nin cesur insanları ve kıymetli yol arkadaşlarım diyerek başladı ve sözlerine şöyle devam etti: “Buraya gelerek bizleri şereflendiren, siz değerli dava arkadaşlarım; Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. İYİ Parti bundan 5 yıl önce 25 Ekim 2017’de Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş felsefesine uygun olarak 21. Yüzyıla ekonomisi sağlam, birlik ve beraberlik ruhundan uzaklaşmamış, kuvvetler ayrılığına dayanan parlamenter demokrasiyi tekrar tesis etmek, Türk milletini hak ettiği özgür ve adil politikaları yaşama geçirmek amacıyla kurulmuştur.Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizin önemli kazanımlar elde etmesini sağlarken , Milletimizin umut olarak görüp bizi çağırdığı bu günlere ciddi mücadeleler vererek geldik.Önümüzdeki yıllarda da kuruluş amaçlarımızı gerçekleştirmek, Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş, adil ve huzurlu bir seviyeye taşımak için inanç ve kararlılıkla bütün İYİ Parti kadroları olarak Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in liderliğinde mücadele verecektir. Her geçen gün büyüyüp güçlenen partimiz dün olduğu gibi bugün de türlü engellemeleri ve güçlüğü aşıp cesaret ve kararlılıkla bu ülkenin aydınlığa çıkmasına öncülük edecektir.Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” İYİ partimizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza buradan teşekkür ediyorum. İyi partimizin 3. Olağan genel kurulunun hayırlara vesile olmasını diliyor, hepinizde sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.