Devrek Postası

DEVREK-EREĞLİ YOLUNDA ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR

AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı Devrek-Ereğli yol çalışmasına yönelik daha aktif bir çalışma başlattıklarını duyurdu.

DEVREK-EREĞLİ YOLUNDA ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR
187 views
08 Kasım 2022 - 7:10

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı sosyal medya hesabından müjdeli haberi şöyle duyurdu:” Bayburt grup yönetim kurulu başkanı Sn. Abdurrahman Şentürk bey ve heyeti, İl Başkanlığımızı ziyaret ettiler. Bilindiği üzere 27.09.2022 tarihinde Genel merkezimizde gerçekleştirdiğimiz, İl Başkanları toplantısında, Zonguldak- Devrek arası ve Devrek Ereğli yolu çalışmalarında yıllardır arzu ettiğimiz neticeyi alamadığımız ve yine Zonguldak-Devrek arasında halen 22 km. Bitüm alaşımlı sathi kaplama asfaltın tamamlanmadığı yönündeki talebimizi, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bizzat aktarmıştık.

Görüşmemizin ardından, Ulaştırma Alt yapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’ nun takipleri ile, bugün konu İle alakalı bizleri ziyarete gelen Bayburt grup Yönetim kurulu Başkanı Sn. Abdurrahman Şentürk bey, Devrek-Ereğli yolu arasında çalışan ekip ve iş makinesi sayısında artırıma gittiklerini, çalışmada 6 adet olan Ekskavatör İş makine sayısını, an itibari ile 12 adete çıkarttıklarını, ve en yakın zamanda Zonguldak-Devrek arası asfalt serimi çalışmalarına başlayacaklarını ifade ettiler.

Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, konunun tüm teşkilatlarımız İle, yakinen takipçisi olacağımızı Zonguldak halkımıza arz ederiz. Saygılarımla.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.