Devrek Postası

DEVREK KAYMAKAMI ALTAY, HATİPLER KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Devrek Kaymakamı Ümit Altay beraberindeki daire Müdürleriyle Hatipler Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

DEVREK KAYMAKAMI ALTAY, HATİPLER KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
178 views
10 Kasım 2022 - 7:53

Hatipler Köy Muhtarı ve aynı zamanda Türkiye Muhtarlar Derneği Devrek Şubesi Başkanı da olan Mustafa Taşcı , kalabalık bir grupla Kaymakam Altay ve beraberindekileri karşıladı. Taşçı ziyarette Kaymakam Altay ve daire Müdürlerine köy hakkında bilgeler vererek köyün sorun ve sıkıntılarını dile getirdi.

Muhtar Mustafa Taşçı yapılan ziyaret ile ilgili şunları ifade etti: “Devrek İlçe Kaymakamımız Sayın Ümit Ümit Altay İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sayın Emrah DİNAR, Merkez Jandarma Komutanı Teğmen Sayın Deniz ÖGE, İlçe Müftüsü Sayın Murat MUTLU, İlçe Özel İdare Müdürü Sayın İlyas Açık, İlçe Yazı İşleri Müdürü Sayın Cengiz KAYAPINAR, İlçe Orman ve Tarım Müdürü Sayın Rıfat Verim, İlçe SYV Müdürü Sayın Hakan TURAN , İlçe Birlik Müdürü, Sayın Ceyhun Budak Hatipler Haber Köyümüze Gelerek Bizleri ziyaret ettiler, Vatandaşlarımızla Sohbet ederek Sorun ve Sıkıntılarımızı dinleyip Köyümüzden Ayrıldılar Kendilerine Ayrı ayrı Teşekkür Ediyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.