Devrek Postası

DEVREK’TE FABRİKA ÇALIŞANLARINA USTALIK BELGESİ VERİLECEK

Çanakcılar Seramik A.Ş. ile ustalık telafi Mesleki Eğitim İşbirliği protokolü imzalandı.

DEVREK’TE FABRİKA ÇALIŞANLARINA USTALIK BELGESİ VERİLECEK
211 views
17 Kasım 2022 - 9:07

Yapılan protokolle Çanakcılar Seramik A.Ş çalışan en az lise mezunu çalışanlar 27 haftalık işbaşı eğitiminin sonunda yapılacak uygulama sınavı sonucu mesleklerinde ustalık belgesi verilecektir.Yapılan protokolün iş be işlemleri Devrek Merkezi Eğitim İş Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülecektir.

6 Aylık Ustalık Telafi Proğramı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında alanlarında fabrika çalışanların mesleki eğitim ve istihdam süreclerinin hayata geçirilmesi amaçlanıyor.

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya ile Cilas Kauçuk Metal Teknik çalışanları,Çanakçılar Seramik Aş,Başoğlu Oraman Ürünleri San ve Tic. Aş arasında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü anlaşma sağlanarak imzalandı.Cilas Kauçuk/Metal Teknik Fabrikaları sahibi İrfan Civak yıllardır fabrikalarında çırak öğrencilere staj yaptırdıklarını belirterek imzalanan protokolle çalışanlarının da belgelendirilmesinden ve niteliklerinin artırılacak olmasından son derece mutlu olduğunu belirtti.

Protokol imzalama törenine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Atlı,Merkezi Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Derin hazır buludu.

Çanakcılar ve Doxa adına insan kaynakları müdürü Güntürk EREN ,Cilas Fabrikaları Genel Müdürü Onur Ataman, Başoğu Orman Ürünleri AŞ Necdet Başoğlu ile protokolü imzalandı. İlçemize hayırlı olsun.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.