Devrek Postası

DEVREK’TE FORKLİFT SINAVI YAPILDI

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devrek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirlikleri çerçevesinde Devrek’te eğitimciliğini Hasan Şahin’in yaptığı Forklift kursu düzenlendi.

DEVREK’TE FORKLİFT SINAVI YAPILDI
279 views
28 Kasım 2022 - 8:08

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devrek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirlikleri çerçevesinde Devrek’te eğitimciliğini Hasan Şahin’in yaptığı Forklift kursu düzenlendi. Kursun teorik ve pratik sınavı TSO hizmet binasının yanında gerçekleştirildi. TSO tarafından yapılan açıklamada: “Tüm kursiyerlere çalışma hayatlarında başarılar dileriz” denilirken HEM tarafından da şu bilgi verildi:”2022 Eylül dönemi İş Makineleri (Forklift Operatörlüğü) Kursumuz başarılı kurs dönemi geçirerek sona erdi. Kurs sonu teorik ve uygulama sınavlarını gerçekleştirdik. Kursumuza katılarak başarı gösteren tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyoruz. İş makineleri kurslarında tüm desteklerinden dolayı Devrek Ticaret ve Sanayi Odasına ve özverili çalışmalarından dolayı eğiticimiz Hasan ŞAHİN’e teşekkür ederiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.