Devrek Postası

Özcan Ulupınar aday olacak mı?

Eski Ak Parti Milletvekili Özcan Ulupınar ziyaretlerine hız verdi. Son durak Zonguldak Belediyesi oldu.

Özcan Ulupınar aday olacak mı?
283 views
02 Aralık 2022 - 12:48

Eski Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar hakkında son günlerde aday olup olmayacağı yönündeki sorular yanıt beklerken Ulupınar’ın ziyaretlerinde yaşanan sıklık dikkat çekiyor.
Ulupına’ın son durağı Zonguldak Belediyesi oldu.  Eski İl Genel Meclis Başkanı İsmail Terzi ve eski İl Başkan Yardımcısı Abdülkerim Gün ile birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı ziyaret eden Ulupınar’ın keyifli olduğu dikkat çekti. Ak Parti içinde ve bölgede en çok yanıtı merak edilen; “Ulupınar Ak Parti’den yeniden aday olur mu veya aday gösterilir mi?” sorusunun yanıtı için çok erken  ancak Ulupınar isminin öne çıkmasından en çok rahatsız olabilecek ismin ise vadinin milletvekili olan Ahmet Çolakoğlu.
Ulupınar adına açılan sosyal medya hesabının da aktif hale gelmesi de yine Ulupınar’ın yeniden aday olmak için çalıştığı şeklinde yorumlanıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.