Devrek Postası

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÇOLAKOĞLU’NUN KAYINPEDERİNİN ÇOLAKPEHLİVAN’DAKİ EVİ YANDI

Çıkan yangında AK Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun kayınpederi Atilla Şimşek ile Kayınvalidesi Şahinde Şimşek yoğun dumanda kalarak rahatsızlandılar ve Devrek Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındılar.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÇOLAKOĞLU’NUN KAYINPEDERİNİN ÇOLAKPEHLİVAN’DAKİ EVİ YANDI
203 views
05 Aralık 2022 - 7:01

AK Parti Devrek İlçe Teşkilatı tarafından konuyla ilgili olarak şu paylaşımda bulunuldu: “Ak Parti Zonguldak Milletvekilimiz Sn. Ahmet ÇOLAKOĞLU ‘nun Kayınpederi Atilla Şimşek Kayınvalidesi Şahinde Şimşek’e ait ilçemiz Çolakpehlivan Köyün’deki ikametgahı’nda Yangın Çıkmıştır, Sayın Vekilimizin Kayınpederi ve Validesi Yogun duman altında kalmışlardır, Devlet Hastanesi Başhekimimiz Dr.Avni Çelik’in yaptığı Açıklamada Vekilimizin Kayınpederi ve validesi’nin Genel durumlarının iyi olduğu belirtilmiştir. Sn.Vekilimize ve ailesine Geçmiş olsun diyoruz. Rabbimmizden Büyüklerimizi koruduğu için Şükrediyoruz.”

Öte yandan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt da Çolakoğlu’nun Kayınpederi ve kayınvalidesini Devrek Devlet Hastanesinde ziyaret etti. Ziyaretle ilgili olarak Belediye tarafından şu haber geçildi: “Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt, Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun kayınpederi Atilla Şimşek ile kayınvalidesi Şahinde Şimşek’i Devrek Devlet Hastanesinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.”

MHP Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan”da sosyal medya hesabından şu mesajı yayınladı: “İlçemiz Çolakpehlivan Köyü Subaşılar Mahallesinde ikamet eden AKP Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun kayınpederi olan Atilla Şimşek’in 2 katlı ahşap evinde yangın çıkmış ve kayınpederi ile kayınvalidesi yaralanmıştı. Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Avni Çelik yaptığı açıklamada, yaralıların genel sağlık durumlarının iyi olduğunu ve endişe edilecek bir durumlarının olmadığını, belirtti.

Erol Kaptan, “Ak Parti Zonguldak Milletvekili Sn. Ahmet ÇOLAKOĞLU ‘nun Kayınpederi Atilla Şimşek Kayınvalidesi Şahinde Şimşek’e ait ilçemiz Çolakpehlivan Köyün’deki ikametgahı’nda Yangın Çıkmıştır, Sayın Vekilimizin Kayınpederi ve Validesi Yogun duman altında kalmışlardır, Devlet Hastanesi Başhekimimiz Dr.Avni Çelik’in yaptığı Açıklamada Vekilimizin Kayınpederi ve validesi’nin Genel durumlarının iyi olduğu belirtilmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Devrek İlçe Başkanı olarak şahsım ve Teşkilatım adına Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbim acil şifalar versin”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.