Devrek Postası

İYİ PARTİ DEVREK’TE KIYCI COŞKUSU

İYİ Parti Devrek İlçe Teşkilatı Kurucu eski başkanı Bahadır Kıycı yaptığı basın açıklaması ile yeniden ilçe başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

İYİ PARTİ DEVREK’TE KIYCI COŞKUSU
481 views
11 Aralık 2022 - 10:54

İYİ Parti Devrek İlçe Teşkilatı’nın kurulmasında kurucu başkanlık görevini yapmış olan iş insanı Bahadır Kıycı geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplantısı ile 17 Aralık’ta yapılacak olan 3. Olağan kongrede yeniden aday olacağını duyurdu. Düzenlenen basın toplantısına önceki günlerde yapılan kongrede İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, Eski kurucu il başkanı Suat Mısırlı ve partinin önemli isimleri de Kıycı’ya destek vermek için katıldı.

Yoğun katılımın olduğu basın toplantısında Kıycı; ” İYİ Parti Devrek’te ilk kurulduğu günlerdeki gibi güçlü ve coşkulu olacaktır. Bizi tekrar bu adaylığa hazırlayan durum da budur. Üstümüze serpilen bu ölü toprağı elbette atılacaktır.”dedi.

“Ayrımcılık ve tembelliğe yer yok”

İYİ Parti Devrek kurucu başkanı Bahadır Kıycı eski ilçe binasında yaptığı basın açıklamasında şunları dile getirdi: ” Değerli misafirler değerli dostlarım ve birlikte yola çıktığımız dava arkadaşlarım öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bu gün burada toplanmamızın amacı eski günlerimize geri dönmek. İYİ Parti’de göreve geldikten sonra hep beraber çalışarak partimize ilk seçimlerde ilçemizde ve bölgemizde ivme kazandırdık. Ayrımcılık yapmadan partimiz için canla başla gece gündüz çalıştık. Kurucu başkan olarak partisine hizmet ederek yön veren bir ilçe başkanı olarak sizlerle beraber bir yıl görev yaptıktan sonra İyi Parti Devrek İlçe başkanlığı görevim sona erdi. Gördüğüm lüzum üzerine o günden bu güne kadar partimden hiç vazgeçmedim. Dava arkadaşlarımla beraber hep mücadele ettim.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.