Devrek Postası

DR. ARISÜT HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Devrek Devlet Hastanesi’nin hekim kadrosuna yeni bir doktor daha katıldı.

DR. ARISÜT HASTA KABULÜNE BAŞLADI
324 views
13 Aralık 2022 - 12:23

Devrek’e atanan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Işıl Seren Arısüt göreve başladı. Devrek Devlet Hastanesi’nin hekim kadrosu her geçen gün daha da güçleniyor. Hastanenin hekim kadrosuna yeni bir doktor daha katıldı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Işıl Seren Arısüt Devrek Devlet Hastanesi’nde hafta başından itibaren hasta kabul etmeye başladı.

  Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Avni Çelik, Devrek Devlet Hastanesi’nin ihtiyacı hissedilen önemli bir branşta daha uzman hekime kavuştuğunu belirterek, ” Hastanemizin ilçe halkına kaliteli ve nitelikli bir hizmet vermesi için tüm sağlık personelimiz ile beraber yoğun bir gayret içerisindeyiz.    Bu gayretlerimiz neticesinde hastanemizde çeşitli branşlarda uzman doktor sayısı her geçen gün artarak bölge halkına verilen hizmet kalitesi yükselmektedir. En son kadromuza eklenen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı doktorumuz ile kadromuzu biraz daha güçlendiriş bulunmaktayız. Ayrıca kadromuza eklenen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Işıl Seren Arısüt hafta başından itibaren hasta kabul etmeye başladı. Doktorumuz Arısüt’e görevlerine başladılar diliyorum.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.