Devrek Postası

BAŞHEKİM TOSUN’ DAN ZGC’ YE AÇIKLAMALAR

Atatürk Devlet Hastanesi başhekimi Doktor Hasan Tosun, yeni hastanenin yeni ek üniteleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

BAŞHEKİM TOSUN’ DAN ZGC’ YE AÇIKLAMALAR
105 views
22 Aralık 2022 - 8:22

Başhekim Tosun, Atatürk  Devlet Hastanesine taşınma işlemleri son sürat devam ediyor. Çok az bir eksiğimiz kaldı. 2023 ocak ayının ilk haftasında tüm taşınma işlemleri tamamlanmış olacaktır.dedi.

Yanık ünitesini  ve Kemoterapi ünitesini açıyoruz.

Başhekim Tosun, yanık ünitesi ve Kemoterapi ünitesi, Transfüzyon merkezi, Onkoloji Polikliniği hakkında bilgi verdi. Yanık ünitesinin artık son düzenlemelerinin yapıldığını TPAO ile birlikte bu ünitemizin eksikliklerini gideriyoruz.TPAO hastanemize yanık ünitesi adına  50 milyonluk teçhizat ve cihaz alımında bulundu. Sadece havuzların gelmesini bekliyoruz. Havuzlarında  siparişleri verildi.Yanık ünitesi ile çok büyük bir eksikliğimizi giderilmiş olacak.Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Yataklarımız  geldi. On sayısında özel yatağımız  olacak. Allah korusun herhangi bir yanıcı kazada yanık ünitemiz tam bir seferberlik içerisinde hazır olacak Yanık ünitesi hayata geçmesi adına TPAO çok teşekkür ediyoruz. Her şeyleri ile her yapılacak çalışmada titizlikle birebir ilgileniyorlar.Kusursuz  yanık ünitesi merkezimizi çok yakında açacağız. Dedi.

Kemoterapi ünitesi , Transfüzyon merkezi ve Onkoloji Polikliniğimiz hazır durumda.

Onkoloji polikliniğimiz ve  Kemoterapi  ünitemiz, Transfüzyon merkezimize vatandaşımızın girişleri ayrı bölümden veriliyor.Onkoloji polikliniğimiz içerisinde kan alma yeri dahil hepsi özenle hazırlandı. Hastalarımızın  bekleme yerleri, muayene adına onkologlara sıra ve yığılma olmadan muayene olacaklar.Kemoterapi ünitemizin içerisinde  ilaçlarını  alacaklar. Kemoterapi alan hastalarımızın tedavileri adına tüm eksiklikleri giderdik. Kemoterapi hastalarımızın  ilaçlarının hazırlanması adına cihazlarımız hepsi hazır durumda.dedi.

Yatılı hastalarımız için  koğuş sistemi sona erdi, ikili ve tekli yatak ile hastalarımıza hizmet edeceğiz

Başhekim Tosun, yeni hastanemiz her yönü ile sağlık adına ilimize ve bölgemize hizmet edecektir.Artık yataklı  yatan hastalarımız için koğuş sistemi sona erdi.İkili ve tekli olarak yatan hastalarımıza özel odalarda sağlık hizmeti sunacağız. Yanık ünitemiz ile hastanemizin önemli bir eksikliği tamamlamış oluyoruz.Yanık ünitemiz Batı Karadeniz bölgesinin de ihtiyacını karşılayacaktır.Kemoterapi ünitemiz Zonguldaklı hastalarımızın tüm ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılayacaktır. Dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.