Devrek Postası

CHP DEVREK’TEN ÇAYDEĞİRMENİ ÇIKARMASI

CHP Devrek Kadın Kolları, “Aile Destekleri Sigortası” projesini anlatmak için başlattığı “Umudu Taşı” kampanyası kapsamında halkla buluşuyor.

CHP DEVREK’TEN ÇAYDEĞİRMENİ ÇIKARMASI
125 views
13 Ocak 2023 - 9:13

CHP DevrekKadın Kolları, parti lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Aile Destekleri Sigortası” projesini geniş kesimlerle buluşturma hedefiyle ekim ayında başlattığı “Umudu Taşı” kampanyasını tüm ilçeye yayıyor.

Kampanya ile projenin kapsamı ve sosyal desteklerden faydalanan vatandaşlara katkıları, Devrek’in tüm mahallelerinde başta kadınlar olmak üzere yurttaşlara anlatılacak.

Devrek Kadın Kolu Başkanı Emine Kara kampanyaya dair şunları söyledi: “Bugün Çaydeğirmeni beldemizi ziyaret ettik. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllardır mücadelesini verdiği ve iktidarımızda bir hak haline gelecek olan ‘Aile Destekleri Sigortası’nın kadınların ve ailelerin yaşamına neler katacağını mahallelerimizde anlatacağız. Güvende yaşamak istiyoruz ve en önemlisi bunu hak ediyoruz. Hep birlikte umudu taşıyacağız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.