Devrek Postası

İyi Parti Lideri Meral Akşener 3 depremzede ailenin kirasını bağışladı

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyası için canlı yayına bağlanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 3 depremzede ailenin kirasını bağışlayacağını açıkladı.

İyi Parti Lideri Meral Akşener 3 depremzede ailenin kirasını bağışladı
48 views
23 Şubat 2023 - 7:53

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ekim 2020’de meydana gelen İzmir Depremi’nden sonra İzmirli depremzedeler için başlattığı ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyası bu kez geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzedeler için de devam ediyor. Halk TV’de ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyasına çok sayıda vatandaş bağış yapıyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’in adına konuştu. Erdem, Akşener’in 3 depremzede ailenin kirasını bağışladığını belirterek şunları söyledi:

“Sayın Genel Başkan’ımız, milletimize sevgilerini, saygılarını, selamlarını söyleyerek 3 ailenin kirasını bağışlıyor. Bunu da söyleme görevini bana verdi. Bu yayın için çok teşekkür ediyoruz. Hem Sayın Başkan’ımız Tunç Soyer’e hem Halk TV’ye teşekkür ediyoruz. O kadar güzel bağışlar vardı ki. Bu yardım gecesi o kadar kıymetli ki. Şöyle diyorlar, ‘Bu bir poz değil. Birebir ulaştığını biliyoruz. Üç çocuğum adına 500’er lira toplam bin 500 lira bağışlıyorum’ diyor.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.