Devrek Postası

Devrek-Gökçebey OSB Toplantısı Yapıldı

Gökçebey Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapıldı.

Devrek-Gökçebey OSB Toplantısı Yapıldı
129 views
16 Mart 2023 - 12:15

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapılan toplantıya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığını temsilen Hakan Yıldız ve Adil Kaya, Devrek TSO Başkanı Abdullah Başoğlu katıldı. Zonguldak İlinde bulunan ilgili kurum temsilcilerinin tamamının katıldığı toplantıda, kurum temsilcileri Devrek-Gökçebey Organize Sanayi Bölgesi alanı ile ilgili görüşlerini yazılı olarak bildirdi. Kurum temsilcileri tarafından verilen görüşler bir rapor haline getirilerek katılımcılar tarafından imzalandı.

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Başoğlu: “Organize Sanayi Bölgemizin kuruluşu ile ilgili süreçler hızlı ve olumlu bir şekilde ilerliyor. Katılım ve katkılarından dolayı başta sayın valimiz Mustafa Tutulmaz olmak üzere tüm kurum temsilcilerimiz ile tüm süreçleri yakından takip eden ve destek veren ilimiz milletvekillerine teşekkür ediyorum’’ dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.