Devrek Postası

SEZAİ BÜKRÜ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Zonguldak eski İl Başkan Yardımcısı Sezai Bükrü, 14 Mayıs tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimleri öncesinde aday adaylığını açıkladı.

SEZAİ BÜKRÜ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
329 views
16 Mart 2023 - 13:04

AK Parti Zonguldak eski il başkan yardımcısı ve AK Parti Devrek Belediye Başkan adayı Sezai Bükrü Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Bükrü, Devrekli olarak milletvekili aday adayı olan şuana kadarki ilk isim oldu.

ZEKİ TOSUN DA ADAY ADAYI OLDU

AK Parti İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Muammer Avcı ve diğer milletvekili adayları Züleyha Arıman Yazıcı ve Sezai Bükrü ile birlikte açıklama yapan Zeki Tosun, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana parti içinde çeşitli kademelerde görev yaptığını ve 3 dönemde İl Başkanlığı yaptığını belirten Zeki Tosun şunları ifade etti.

“TEK DERDİMİZ VAR ZONGULDAK’IMIZIN DAHA DA GÜZELLEŞMESİ”
“Bugün milletvekili aday adaylığı için Sayın İl Başkanımız Muammer Avcı Bey’e teslim ettik. İnşallah çıktığımız bu yolda Zonguldak’ımız ve ülkemiz için hayırlısı olacaktır. Biliyorsunuz ben partimizin kuruluş tarihi olan 14 Ağustos 2001’den beri partimizin bir neferi olarak çalışıyorum. Çeşitli kademelerde bulundum. Sekreterliğini, Dış İlişkiler Başkanlığı, Yerel Yönetimler Başkanlığı, Seçim İşleri Başkanlığı ve en son da Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı iken Hamdi Bey’in istifası ile 2015’de İl Başkanı oldum. Tabi bu görevleri yerine getirirken takım arkadaşlarımızla beraber 2015’den 2022’nin son günlerine kadar İl Başkanlığım devam etti.
Bugün de milletvekilliği aday adaylığı için başvurumu yaptım. Biz bu görevleri yaparken, en iyi şekilde yapmaya çalıştık. İnşallah hayırlısı ile milletvekili adaylarımız da kesinleştiği zaman biz yine partimizin neferiyiz hep beraber. 2023 seçimleri başta olmak üzere daha sonra yapılacak yerel yönetimler seçimlerinde de biz yine gayretli bir şekilde çalışacağız. Tek derdimiz var Zonguldak’ımızın daha da güzelleşmesi ve Zonguldak’ın yaşanılır bir kent haline gelmesi. Daha önceki milletvekillerimiz, mevcut milletvekillerimiz sağ olsunlar hepsi de Zonguldak için ellerinden gelenin fazlasını yaptılar ve yapmaya da devam ediyorlar. Her geçen gün de Zonguldak ve ilçelerin çehresi de değişiyor. Hepimiz için hayırlısı olsun.” diye açıklamada bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.