Devrek Postası

DEVREK’TE HALI-KİLİM DOKUMA EĞİTMENLİĞİ KURSU

Devrek TSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinden gelen talepler üzerine; Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Devrek Halk Eğitim Merkezi ile Devrek TSO arasında imzalanan işbirliği protokol kapsamında TSO hizmet binasında Halı-Kilim Dokuma Eğitmenliği Kursu açıldı.

DEVREK’TE HALI-KİLİM DOKUMA EĞİTMENLİĞİ KURSU
97 views
24 Mart 2023 - 6:58

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’ndan konuya ilişkin açıklamada şunlara yer verildi: “Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerimizden gelen talepler üzerine; Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Devrek Halk Eğitim Merkezi ile Odamız arasında imzalanan işbirliği protokol kapsamında Odamız hizmet binasında Halı-Kilim Dokuma Eğitmenliği Kursu açılmıştır.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Mesleki eğitimi destekleme ve yetiştirme faaliyetlerine önem verdiklerini bu kapsamda, Kadınların ekonomik ve sosyal açıdan güçlenmesine ve İlçemizde unutulmaya yüz tutmuş meslekler ile ilgili Kadın Girişimcilerimiz, dokuma konusunda bilgi sahibi olduktan sonra Devrekli Kadınlarımızın da öğrenmesi, İlçe ekonomisine katkı sağlayacak ürünler ortaya çıkarması konusunda destekleyeceklerini belirttiler.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.