Devrek Postası

DEVREK TSO’DAN KARABÜK ZİYARETİ

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın önderliğinde; Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarının katılımı ile planlanan Batı Karadeniz Projesi Teknik Gezisi Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ziyareti ile başladı.

DEVREK TSO’DAN KARABÜK ZİYARETİ
54 views
28 Mart 2023 - 12:48

Ziyarette; Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya yer aldı.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Başkan Başoğlu: “Bu kapsamda bizleri misafir eden Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Çapraz’a ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne tecrübe paylaşımları, istişareleri ile misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Bizleri misafir eden Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Sami Acar’a ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne tecrübe paylaşımları, istişareleri ile misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.