Devrek Postası

ERTUĞRUL POLİS TEŞKİLATININ 178. YILINI KUTLADI

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Op. Dr. Eylem Ertuğrul, Polis Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

ERTUĞRUL POLİS TEŞKİLATININ 178. YILINI KUTLADI
7 views
10 Nisan 2023 - 12:58

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Op. Dr. Eylem Ertuğrul yayınladığı mesajda şunlara yer verdi; “Ülkemizde huzur ve güvenliğimizin teminatı olan Polis Teşkilatı’mızın kuruluşunun 178. yıldönümünü kutluyoruz.

Görevlerinde zaman ayrımı gözetmeksizin gece-gündüz fedakârca görev yapan Polis Teşkilatımız, 10 Nisan 1845’ten bugüne kadar ülkemizin en sağlam ve en güvenilir yapılarından olmuştur.

Modern anlamda 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kurulan, günümüzde de İçişleri Bakanlığına bağlı bir genel müdürlük olan Polis Teşkilatı, görevini gerek yurt içinde gerek yurt dışında başarılı bir şekilde yerine getirerek, milletimizin gönlünde hak ettiği yeri almıştır.

Bizler Polis Teşkilatı’mıza her zaman güven duyduk; ona her türlü desteği vererek yanında yer aldık. Çünkü polisimiz; ülkemizin kurucusu Atatürk’ün de dediği gibi bizim vicdanımızdır.

Devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü koruyup güvenliğimizi sağlamak; huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren polislerimizin Polis Haftası’nı kutluyorum. Vatan için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyor, görevleri devam eden Emniyet Teşkilatı mensupları ile emekli polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.