Devrek Postası

Özkan Yağcı iddialı geliyor!

Almanya’da yaşayan Devrekli gurbetçi Özkan Yağcı partisinin birinci sırasından aday. İddialı konuşan Yağcı; “Zonguldak gençlerinin gurbete gitmemesi için çalışacağım” demiştim.

Özkan Yağcı iddialı geliyor!
218 views
11 Nisan 2023 - 11:10

Zonguldak Devrek Yılancakuz köyünden Özkan Yağcı Milletvekili adaylığı kesinleşince Almanya’dan büyük destek aldı.Aslen Devrekli olup bir süredir Almanya’da yaşayan Özkan Yağcı Memleket Partisi Zonguldak 1. Sıra adayı olarak açıklandı.
Yağcı’nın adaylığının kesinleşmesi hem Devrek’te hem de Almanya’daki Zonguldaklılar tarafından sevinçle karşılandı.Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde aday olduğunu dostları ile paylaşan Yağcı, dostlarından aldığı destek ile seçilmesi takdirde Zonguldak ve Zonguldaklı gurbetçiler için en güzelini yapacağını söyledi
Almanya’daki Zonguldaklılar derneklerinin büyük desteğini alan Özkan Yağcı’nın Zonguldak’a gelerek seçim çalışmalarına başlaması bekleniyor.
SEÇMENE MESAJ VAR
Yağcı, bir gurbetçi olarak memleket sorunlarına uzak olmadığını belirterek;“Hem Almanya’daki sorunlara, hem de Zonguldak’ın sorunlarına hakimim. Sürekli Zonguldak’a gelerek, sorunları yerinde gördüm. İlimiz için projeler hazırladık. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce gençlere önem veriyor.
Genel başkanımız Zonguldak’ı çok seviyor. İlimizin sorunları çok iyi bilen bir siyasetçi. Gençlere fırsatlar vereceğiz. Almanya’daki dernek başkanlarımız ile de oturup konuşuyoruz.Mücadelemiz, gurbete iş aramaya giden değil, Zonguldak’ta üreten ve çalışan Zonguldaklılar için olacak.
Yurt dışında yaşayan Zonguldaklılar arasında bugüne kadar ilk ve tek milletvekili adayı benim olmam gurur verici” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.