Devrek Postası

“Sözümüz devlet sözü!”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Bayram Bozkurt seçim manifestosunu açıkladı.

“Sözümüz devlet sözü!”
54 views
11 Nisan 2023 - 10:28

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Bayram Bozkurt; “insan odaklı hizmet odaklı” Zonguldak için sözümüz devlet sözü dedi ve seçim manifestosunu açıkladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Bayram Bozkurt, 14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde Zonguldak’a yapacağı hizmetleri adeta manifesto şeklinde açıkladı.
Yapacağı hizmetleri İnsan ve Hizmet odaklı olarak iki guruba ayıran Bozkurt’un en büyük projelerinden biri ise, Ankara’ya yapacağı 40 yataklı konukevi dikkat çekti.
“İLK ETAPTA İNSAN ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”

Büyükşehirden, doğalgaza, Erdemir ile halk arasında köprü kurmaktan, 15 günde bir STK’lar ile buluşmaya, tersanelerden TTK’ya işçi alımlarına kadar pek çok konuda yapacaklarını anlatan Bozkurt’un ilk etapta insan odaklı olarak açıklanan projeleri şu şekilde: “Halkımız bize bu görevi layık görür, mevlam da nasip ederse, meclisteki ilk görevimiz; 2023 yılı sonuna kadar hemşehrilerimize acil ihtiyaçlarını gidermek amaçlı, Ankara merkezde 40 Yataklı ücretsiz konuk evini hayata geçireceğim. Bu konuk evimizden süreli olarak kimler yararlanacak? Tedavi amaçlı Ankara’da bulunan hasta ve hasta yakınları. Eğitim amaçlı kayıt ve sınavlara katılacak öğrencilerimiz. Vatani görevini yapan evlatlarımızın askeri birliklerine katılma süresi ve yemin törenlerine giden aileler. Meclise ziyarete gelen tüm Zonguldak’lı hemşehrilerimiz. Bölgemizin istihdam kaynağı olan TTK Müesseselerimize işçi alım sayılarını norm kadro seviyesine çıkararak, Zonguldak’ımızın tüm mahalle ve köylerinden nüfusu oranlı alım gerçekleştirilecektir.

“TERSANELER OLMAZSA OLMAZIMIZ”

2007 yılında kurulan Ereğli Tersanelerimizi yeniden canlandırılarak, eski cazibeli
günlerine geri döndüreceğiz ve istihdama nefes aldıracağız. Zonguldak’ımızın Büyükşehir kapsamına girmesi için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Neden: Kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın eşit hizmetten faydalanması için. Artan ısınma maliyetleri sebebiyle, kırsalda yaşayan vatandaşlarımız bu yükün altında kaldı. Büyükşehirin doğalgaz imkanlarıyla birlikte bu sorunu kökten çözeceğim

“GÖZBEBEĞİMİZ ERDEMİR”

Göz bebeğimiz ERDEMİR de işe gireceklere, bölgesel hassasiyetleri gözeterek işçi alımlarının sağlanması için çalışacağız. Yine taşeron olarak çalışan işçilerin kadroya alınması için kurum ile işçilerimiz arasında köprü vazifesi göreceğiz.

“STK’LAR İLE 15 GÜNDE BİR BULUŞACAĞIZ”

2023 yılı sonuna kadar 15 günde bir Zonguldak’ımızın ayrı ayrı tüm ilçelerinde; başta mecliste gurubu bulunan veya bulunmayan tüm parti ilçe başkanları olmak üzere: sivil toplum örgütleri, mahalle ve köy muhtarlarımız ile bir araya gelerek, Zonguldak’ın tüm sorunlarının masaya yatıracağız. Bu toplantılarda eksikleri tespit edip: “İnsan Odaklı” süreci tamamlayıp, ardından “Hizmet Odaklı” çalışmalarımıza start vereceğiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.