Devrek Postası

Chp’li Belediye Başkanları Seçim için Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi( CHP) Zonguldak İlçe ve Belde Belediye Başkanları İl Başkanı Murat Pulat başkanlığında bir araya gelerek 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde izlenecek yol haritası ile ilgili fikir alış verişinde bulundular

Chp’li Belediye Başkanları Seçim için Buluştu
29 views
12 Nisan 2023 - 12:42

Cum­hu­ri­yet Halk Par­ti­si( CHP) Zon­gul­dak İlçe ve Belde Be­le­di­ye Baş­kan­la­rı İl Baş­ka­nı Murat Pulat baş­kan­lı­ğın­da bir araya ge­le­rek 14 Mayıs’ta ya­pı­la­cak Cum­hur­baş­kan­lı­ğı ve Mil­let­ve­kil­li­ği se­çim­le­rin­de iz­le­necek yol ha­ri­ta­sı ile il­gi­li fikir alış ve­ri­şin­de bu­lun­du­lar.
Be­le­di­ye Baş­kan­la­rı ile il­gi­li bilgi veren CHP il Baş­ka­nı Murat Pulat şun­la­rı ifade etti:“İl Baş­kan­lı­ğı­mız­da 14 Mayıs 2023 ta­ri­hin­de ya­pı­la­cak olan Genel Se­çim­ler Ön­ce­si Be­le­di­ye Baş­kan­la­rı­mız­la bir araya gel­dik.
Top­lan­tı­da Çay­cu­ma Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Bü­lent Kan­tar­cı, Alap­lı Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Nuri Tekin, Dev­rek Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Çetin Boz­kurt, , Kan­dil­li Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Mus­ta­fa Aydın, Per­şem­be Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız İsmail İnan, Muslu Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Se­ba­hat­tin Adı­ya­man, Ba­ka­cak­ka­dı Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Oktay Albuz, Sal­tu­ko­va Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Alim Genç ve Ça­ta­lağ­zı Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Adnan Akgün’ün ka­tı­lım­la­rıy­la top­lan­tı­mı­zı ger­çek­leş­tir­dik.
Top­lan­tı­mı­za ka­tı­lan Be­le­di­ye Baş­kan­la­rı­mız­la se­çim­ler­de iz­le­necek yol ha­ri­ta­sı hak­kın­da görüş alış­ve­ri­şin­de bu­lu­nun­duk.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.