Devrek Postası

MUHARREM İNCE DEVREK’TE

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Devrek’i ziyaret etti.

MUHARREM İNCE DEVREK’TE
177 views
24 Nisan 2023 - 9:34

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı Özkan Yağcı Devrek’i ziyaret etti.

Dev­rek’te 1. sıra Zon­gul­dak mil­let­ve­ki­li adayı Özkan Yağcı, par­ti­li­ler ve coş­ku­lu bir ka­la­ba­lık ta­ra­fın­dan kar­şı­la­nan Mu­har­rem İnce seçim ofi­si­ni zi­ya­ret etti. İnce daha sonra il­çe­de­ki esnaf ve va­tan­daş­la­rı zi­ya­ret edip so­run­la­rı­nı din­le­di. Mu­har­rem İnce’ye Dev­rek’te va­tan­daş­lar ta­ra­fın­dan büyük ilgi gös­te­ril­di. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği İnce ile gençler sık sık fotoğraf çektirdi.

Dr. Veysel Atasoy Caddesi ve Devrek pazaryerinde vatandaşları tek tek dinleyen Cumhurbaşkanı adayı İnce, seçim günü hem kendisi için hem de Memleket Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Özkan Yağcı için destek istedi.

İnce, yönetimde liyakatsiz insanlara görev vermeyeceğini vurgulayarak, “Türkiye’yi 300 akıllı insanla yöneteceğim. Başörtüsüne, mini eteğine bakmadan, Türklüğü ile Kürtlüğü, Aleviliği ile Sünniliğiyle ilgilenmeden, sağcı solcu demeden, sadece ehliyetli mi değil mi, ehil mi değil mi buna bakacağım.” şeklinde konuştu.

“Türkiye’yi 3A ile yöneteceğim; akıl, adalet, ahlak. 3B ile yöneteceğim; önce barışacağız, sonra büyüyeceğiz ve bölüşeceğiz. Adil bölüşeceğiz. 3H ile yöneteceğim; huzur, hukuk, hakkaniyet.” diyen İnce, bilimin esas alınmasına ilişkin söylemlerini devam ettireceğinin altını çizdi. 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.