Devrek Postası

ULUPINAR’A AK PARTİ’NİN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN ZİYARET

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan, AK Parti Zonguldak 1’inci sıra adayı Muammer Avcı, 24. Ve 26. dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar Devrek’te bir araya geldiler.

ULUPINAR’A AK PARTİ’NİN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN ZİYARET
101 views
28 Nisan 2023 - 7:38

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan, AK Parti Zonguldak 1’inci sıra adayı Muammer Avcı, 24. Ve 26. dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar 14 Mayıs seçimleri öncesinde Devrek’te bir araya geldi.
Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti Zonguldak 1’inci sıra Milletvekili adayı Muammer Avcı, “Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan ve önceki dönem Milletvekilimiz Sayın Özcan Ulupınar ile bir araya geldik, tecrübelerinden faydalanıyoruz” dedi.

Özcan Ulupınar’a vefa ziyareti

AK Parti Zon­gul­dak İl Baş­ka­nı Mus­ta­fa Çağ­la­yan ve Dev­rek İlçe Baş­ka­nı Murat Dur­du­baş, 24 ve 26’ncı Dönem Zon­gul­dak Mil­let­ve­ki­li Özcan Ulu­pı­nar’ı evin­de zi­ya­ret et­ti­ler. Çağ­la­yan ve Dur­du­baş, Ulu­pı­nar’la bir süre soh­bet et­ti­ler.
AK Parti İl Baş­ka­nı Mus­ta­fa Çağ­la­yan sos­yal med­ya­da “De­ğer­li bü­yü­ğü­müz ön­ce­ki dönem Mil­let­ve­ki­li­miz Sn.Özcan Ulu­pı­nar’ı, Dev­rek ilçe Baş­ka­nı­mız Sn.​Murat Dur­du­baş ile bir­lik­te zi­ya­ret­te bu­lun­duk. Sayın ve­ki­li­mi­ze hoş soh­be­ti ve mi­sa­fir­per­ver­li­ği için çok te­şek­kür edi­yo­ruz” pay­la­şı­mı­nı yaptı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.