Devrek Postası

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu oyunu kullandı! ‘Sonucun demokratik bir biçimde karşılandığı bir gün diliyorum’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü’nde oyunu kullandı. İmamoğlu, “Hiçbir sıkıntı olmadan, kimse kimseye kötü söz söylemeden sandıklara atılan her oyun tek tek ahlaklı bir şekilde sayılıp sonuca kavuştuğu ve sonucun demokratik bir biçimde karşılandığı bir gün, akşam diliyorum” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu oyunu kullandı! ‘Sonucun demokratik bir biçimde karşılandığı bir gün diliyorum’
29 views
14 Mayıs 2023 - 10:13

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, oğlu ve eşiyle birlikte Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne gelerek oy kullandı. İmamoğlu, oy verme işlemi sonrasında basın açıklaması yaptı.

Seçim sürecini Ankara’da takip edeceğini belirten İmamoğlu, “Hiçbir sıkıntı olmadan, kimse kimseye kötü söz söylemeden sandıklara atılan her oyun tek tek ahlaklı bir şekilde sayılıp sonuca kavuştuğu ve sonucun demokratik bir biçimde karşılandığı bir gün, akşam diliyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.