Devrek Postası

ÇAYDEĞİRMENİ İLÇE OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

Devrek’e bağlı Çaydeğirmeni Beldesinde tüm çalışmalar ilçe olma yolunda devam ediyor.

ÇAYDEĞİRMENİ İLÇE OLMA YOLUNDA İLERLİYOR
67 views
12 Haziran 2023 - 14:13

Bir Belediye Başkanının temsil ettiği ili, ilçeyi, beldeyi “Vezir” de “Rezil” eder gerçeği yaptığı çalışmalardan belli olur. Devrek’e bağlı Çaydeğirmeni Beldesi Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ise yaptığı birbirinden güzel çalışmalarla beldesini “Rezil” değil “Vezir” ederek örnek bir başkan olarak övgü almaya devam ediyor.

Daha birkaç sene öncesine kadar her anlamda kendi halinde bir belde durumunda olan Çaydeğirmeni Satılmış Gebeş’in başkan olmasıyla birlikte seneler içerisinde olumlu çalışmalarla büyüdü, gelişti, yemyeşil tertemiz yaşanabilir bir şehir haline dönüştü.

Çaydeğirmeni Beldesinde artık “İlçe” sesleri yükselmeye başladı. Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’in bu olağanüstü gayretleri sonunda vatandaşlar “Olmaz ki, Böyle de çalışılmaz ki” diyerek başkanlarına gönderme yapıyor.
Başkan Satılmış Gebeş ise yaptığı paylaşımda, “Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz” diyerek ne kadar kararlı olduğunu da ifade etti. Fotoğrafı konuşturduğumuzda da bu güzel çalışmalar ise diğer Belediyelere de örnek teşkil etsin şeklinde de değerlendirme yapılıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.