Devrek Postası

DEVREK KÖYLERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Devrek Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürlüğü tarafından ilçeye bağlı köylerin sorunları çözülmeye devam ediliyor.

DEVREK KÖYLERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
113 views
21 Haziran 2023 - 8:25

Devrek Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Ceyhun Budak, ilçeye bağlı tüm köylere kesintisiz hizmet verdiklerini belirterek; her zaman çalışmaları yakından ve yerinde takip ettiklerini söyledi.

Özyurt, Purtuloğlu, Türkmenoğlu, Seyisoğlu, Güzelyurt, Kabaca, Velibeyler ve Mumcuoğlu Köylerinde çalışmaları inceleyen Budak; ” Köy muhtarlarının Birliğimize muhtelif tarihlerde malzeme yardımı talebine ilişkin müracaatları yerinde tespit ediyoruz. Ayrıca Birliğimiz tarafından çeşitli tarihlerde encümen kararları doğrultusunda yapılan yardımları yerinde görüyoruz. Bunların yanında devam eden çalışmaları da yerinde tespit ediyoruz. Muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinliyoruz. Bu yapılan çalışmalar Birlik Başkanımız ve aynı zamanda sayın Kaymakamımızın talimatları Doğrultusunda yerine getirilmektedir.” dedi.

Yapılan çalışmalardan dolayı emeği geçenlere ve yakın ilgisinden dolayı Müdür Ceyhun Budak’a teşekkür eden muhtarlar; yağmur çamur demeden çalışan idarecileri görünce çok mutlu olduklarını ve vatandaşların da bu hizmetlerden memnun olduğunu dile getirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.