Devrek Postası

AK Parti’den istifa edecekler!

AK Parti 31 Mart yerel seçimlerinde aday adayı olmak isteyen teşkilat mensupları için istifa süresinde son tarihi 24 Ağustos olarak belirledi.

AK Parti’den istifa edecekler!
64 views
18 Ağustos 2023 - 10:36

Yerel seçimlerde aday olmak isteyen teşkilat yöneticileri ve ilçe başkanları 24 Ağustos’a kadar görevlerinden istifa etmesi gerekecek.

AK Parti yerel seçim hazırlıklarını hızlandırdı. İlçelerde belediye başkanı adayı olmak isteyen teşkilat başkanlarının 24 Ağustos’a kadar görevlerinden ayrılması gerekiyor. 24 Ağustos’taki son istifa tarihi teşkilatlarda görev alan isimler ve ilçe başkanları için geçerli olacak. Seçimde aday adayı olmak isteyen ilçe başkanlarının 24 Ağustos’a kadar istifa edip başvurularını genel merkeze iletmesi gerekiyor.

AK Parti’de aday adaylık başvuruları Kasım ayı başında alınmaya başlayacak. Adayların ise Ocak ayında açıklanabileceği ifade edildi. AK Parti ayrıca geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi büyükşehir adaylarını ilçelerden önce açıklaması bekleniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.