Devrek Postası

ÇAYDEĞİRMENİNDE ROMENLER KONTEYNIRLARINA KAVUŞTU

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş yatığı açıklama ile sel mağduru Romen vatandaşlara geçici konutların teslim edildiğini duyurdu.

ÇAYDEĞİRMENİNDE ROMENLER KONTEYNIRLARINA KAVUŞTU
20 views
10 Eylül 2023 - 12:31

“Romen kardeşlerimize hayırlı olsun” diyen Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş,”9 Temmuz tarihinde beldemizde yaşanılan sel felaketinde, sele maruz kalan ve evleri kullanılmaz hale gelen Romen kardeşlerimiz için milletvekillerimizin öncülüğünde içişleri bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’dan talep ettiğimiz modern yaşam konteynerlerinin altyapısını hazırlayıp, Zonguldak vali yardımcısı Sayın Turgut subaşı ve Çaydeğirmeni Romenler Dernek başkanı sezgin keskin ile beraber Romen kardeşlerimize teslimini yaptık.

Romen kardeşlerimizin mağduriyet yaşamaması için anında talimat verip, konteynırları gönderen değerli içişleri bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’ya her zaman desteğini yanımızda hissettiğimiz değerli milletvekillerimize ve il başkanımıza   çok teşekkür ediyorum. Özellikle en büyük teşekkürü sessizlerin sesi, kimsesizlerin kimi olan sayın cumhurbaşkanımıza ediyoruz”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.