Devrek Postası

DEVREK’TE ÖZEL BİREYLER UNUTULMADI

Devrek’te Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından özel bireyler ve özel çocuklar için etkinlik düzenlendi

DEVREK’TE ÖZEL BİREYLER UNUTULMADI
40 views
14 Mayıs 2024 - 11:30

Devrek’te Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından özel bireyler ve özel çocuklar için organize edilen etkinlikte özel bireyler doyasıya eğlenmenin tadını çıkardılar.

Türkiye’de 10-16 Mayıs tarihlerinde kutlanan Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Devrek Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından piknik ve eğlence organizasyonu düzenlendi. Egemenlik Mesire Alanında düzenlenmesi planlanan piknik hava şartlarının olumsuz olması nedeniyle bu kuruma ait konferans salonunda gerçekleştirildi.

Programda özel bireylerle ve özel çocuklarla bilmeceler ve balon patlatma yarışmaları sergilendi. 2024 Yılı Engelliler Haftası hatırası yazılı yaş pasta protokol üyeleri ve özel bireyler tarafından kesilirken, davetlilere de ikramlarda bulunuldu.

Sinan Dombay (Limoncu) eşliğinde doyasıya eğlenen özel bireylere ve özel çocuklara protokol üyeleri de eşik ettiler. Programa; Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, Devrek Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kazkondu, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Emrah Dinar, İlçe Özel İdare Müdürü Recep Civelek, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Türkmen Köse, Devrek Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Adil Karakaruk ve çok sayıda davetli katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.