Devrek Postası

BAŞKAN ULUPINAR ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

BAŞKAN ULUPINAR ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU
26 views
15 Mayıs 2024 - 12:42

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, AK Parti TBMM Grup Toplantısına katılmak ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için Ankara’ya gitti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, , Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Devrek Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kazkondu ile AK Parti Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen AK Parti TBMM Grup Toplantısı’na katıldı.
ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDULAR
Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun ile beraberindekiler Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş. (TEMSAN) Genel Müdürü Fatih Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyaretlerde çeşitli konular hakkında istişarelerde bulunuldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.