Devrek Postası

EREĞLİ’DE TISKAOĞLU RÜZGARI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Nejdet Tıskaoğlu ve beraberindekiler; Kdz. Ereğli Organize Sanayi bölgesinde Faaliyet gösteren Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ziyaret etti.

EREĞLİ’DE TISKAOĞLU RÜZGARI
33 views
03 Mayıs 2023 - 12:15

Düzenlenen ziyarete ilişkin Tıskaoğlu; ” AK Part Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemalettin Akyol, Belediye Meclis Üyesi Gülsemin Hasçelik, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Baki Tura ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Kdz. Ereğli Organize Sanayi bölgesinde Faaliyet gösteren Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ziyaret ettik. Üretim Hatlarını gezerek emekçi kardeşlerimiz ile hasbihal eyleyip İstişarelerde bulunduk.

Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanları Sayın Akın Tatoğlu ve Hayrettin Yavuz’a, Tat Çelik ekibine Misafirperverlikleri için sonsuz teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

Kan Bağışı Hayati Bir Önem Taşır!

Milletvekili Adayı Nejdet Tıskaoğlu daha sonra Kızılay’ın kan bağışı kampanya noktasını ziyaret etti. Tıskaoğlu; “AK Part Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemalettin Akyol, Belediye Meclis Üyesi Gülsemin Hasçelik, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Baki Tura ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Kan bağışı standlarını ziyaret ettik.Kan, en temel yaşam kaynağıdır. Bir canlıda, kan akışının durması demek, hayatının sona ermesi anlamına gelmektedir. Duyarlı bir vatandaş olarak kendi sağlığımız ve başka insanların sağlığı için kan bağışında bulunmanın önemini vurgulamak isterim;Kan bağışının olmadığı bir toplumda, her gün binlerce kişi hayatını kaybedebilir. Bu sebep ile, düzenli kan bağışında bulunmak insanların hayatını kurtarır ve birçok insana yaşam umudu olabilir.Türk Kızılay Kdz. Ereğli Şube Başkanı Sayın Kürşat Yağız’a ve Zonguldak Şube Başkanı Murat Kanlı’ya, Türk Kızılay Ekibine Teşekkürlerimi sunuyorum daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak dileğiyle.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.